100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et

Elektrik Satışı

Tüm Türkiye’de elektrik tüketimi yüksek olan kurumsal müşteriler için elektrik maliyetlerini düşürecek tedarik çözümleri sunuyoruz.

Elektrik Tedarik Çözümlerimiz

İskontolu tarife: İskontolu tarife ile EPDK tarafından yayımlanan ulusal tarife üzerinden uygulanan indirim ile elektrik tedarik edilir. Böylece sözleşme boyunca sabit bir indirimden faydalanılır.

Sabit fiyatlı: Sabit fiyatlı tarife ile sözleşme süresince sabit fiyat ile elektrik tedarik edilir. Böylelikle sözleşme boyunca EPDK tarafından ulusal tarifeye yapılacak zamlardan etkilenilmeden Rönesans Enerji’nin sabit fiyat avantajından faydalanılır.

Esnek Tedarik: Rönesans Enerji, tüketimi çok yüksek olan ve toptan satış piyasalarındaki fırsatlardan yararlanmak isteyen müşteriler için esnek tedarik sözleşmeleri sunar. Bu sözleşme sayesinde Gün Öncesi Piyasası, Gün İçi Piyasası ve Tezgah Üstü Piyasalarının sunabileceği avantajlardan faydalanılabilir.

Rönesans Enerji'den elektrik aldığınızda faturanız nasıl olacak?

Rönesans Enerji'den elektrik tedarik anlaşması yaptığınızda size gönderilecek faturanın, EPDK (Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu) tarafından yayımlanan ulusal elektrik tarifesi ile karşılaştırmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Fatura Hesap MakinesiSerbest Tüketici Kimdir?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından her yıl yayınlanan serbest tüketici limiti üzerindeki; ticari faaliyet gösteren işletmeler, sanayi kuruluşları, meskenler, ve diğer tüm tüketiciler serbest tüketici olarak elektrik tedarikçisini seçebilir ve Rönesans Enerji’nin farklı avantajlarından faydalanabilirler. 

Son Kaynak Tedarik Tarifesi

20 Ocak 2018 Tarih ve 30307 sayılı Resmi Gazete ile yayınlanan Son Kaynak Tedarik Tarife’sinin Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ hükümleri gereği 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren 2022 yılı toplam tüketimi 1 milyon kilovatsaati aşan abonelere tarife uygulaması Son Kaynak Tedarik Tarifesi üzerinden yapılacaktır. Son kaynak tarife fiyatı; ilgili ayın ağırlıklı PTF ortalaması ve YEKDEM bedeli toplamının üzerine kar marjı eklenerek hesaplanmaktadır.
Ulusal Tarife Rönesans Enerji
Aktif Enerji Tüketimi (kWh)
Birim Fiyat (TL/kWh)
İskonto Oranı %
Aktif Enerji Tüketim Bedeli (TL)
Dağıtım Bedeli (TL/kWh)
Belediye Tük. Vergisi (TL)
Toplam Tutar KDV Hariç (TL)
KDV (TL) 20%
Toplam Tutar KDV Dahil (TL)
Rapor Dönemi Tasarruf Tutarı (TL)
Rapor Dönemi Tasarruf Yüzdesi %

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bize aşağıdaki formu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat